Departamente

Departament Educativ
Dr. Alina Cristiana Cîrjă – Co-Fondator, Manager Educațional – alina.cristiana@scoalafinlandeza.ro 
Roxana Stan - Director Educativ – roxana.corcodel@scoalafinlandeza.ro
Valentina Suharov – Director Adjunct –valentinasuharov@scoalafinlandeza.ro 
Ana-Maria Ologeanu - Responsabil „Proiecte și Programe” – anamaria.ologeanu@scoalafinlandeza.ro
Daniel Popa – Responsabil After-School – daniel.popa@scoalafinlandeza.ro

Departament Relații Publice
Diana Mușat – Responsabil Comunicare și Relații Publice – dianamusat@scoalafinlandeza.ro 

Departament Administrativ
Dr. Ioan Ceuță – Fondator, Președinte Asociația CCB
Georgiana Grozea – Asistent Manager – georgianagrozea@scoalafinlandeza.ro 
Anca Duminică – Responsabil Administrativ Școală – ancuta.duminica@scoalafinlandeza.ro 
Mihaela Teodorescu – Responsabil Administrativ Grădiniță – mihaelateodorescu@scoalafinlandeza.ro 
Adriana Tudor – Asistent Medical – mihaelasandor@scoalafinlandeza.ro 
Camelia Jagolea – Inspector Resurse Umane 
Cezar Zamfir – Director Administrativ 
Ecaterina Irimie – Arhivar 

Departament Financiar
Harieta Munteanu – Director Financiar – harieta.munteanu@scoalafinlandeza.ro
Alexandru Vucina – Contabil

ECHIPA NOASTRĂ

De memorat

Învață pe copil calea pe care trebuie s-o urmeze, și când va îmbatrâni, nu se va abate de la ea. - Proverbe 22:6

ADRESA:

CONTACT

Instagram