Comunitate

Școala noastră este o comunitate care s-a format în timp, pentru mulți - o a doua familie, un loc unde fiecare își găsește locul, fie că este copil, profesor, părinte sau bunic.

Credem că doar împreună putem face lucrurile mai bine, putem schimba ceva în lumea din jur, în societatea noastră, în educația din România, în viitorul copiilor noștri.

Comunitatea SRF înseamnă că suntem împreună la bine și la greu, înseamnă proiecte și evenimente frumoase, înseamnă curajul de a spune lucrurilor pe nume și de a face schimbări pentru a progresa.

Comunicarea cu părinții este un aspect important pentru școala noastră.

Deoarece ne dorim să ne asigurăm că oferim informațiile necesare cu privire la evoluția fiecărui elev în parte, am creat o platformă de comunicare directă, o unealtă modernă, folositoare atât pentru părinți, cât și pentru profesori.

Liceul scoala gradinita Romano-Finlandez

Pentru înscrieri:

© Copyright 2020. Design & Development by ITEYE DESIGN.